Recenze Logitech Extreme 3D Pro

Skvělý joystick a velmi přijatelnou cenu. Doporučil jsem ho známému, a ten si ho doslova zamiloval. Tento produkt jsem si pořídil k leteckým simulátorům Microsoft Flight Simulator X a X-Plane. Dalo by se říct, že s tímto joystickem jsem letěl z Ostravy (Letiště Leoše Janáčka) do Tokia, poté z Tokia ... Zobrazit celou recenzi

Nejpřínosnější kritická recenze

Výborný jostick pro jakékoliv létání,spíše k bojovím letounům než třeba sportovnímu létání,vhodný spíše pro začínající hráče a ty průměrné a pro ty lepší už to chce něco fakt pořádného. Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze Logitech Extreme 3D Pro

Přidáno: 23. července 2014

• Stabilní
  • Pohodlný na ovládání
  • Klobouček pro rozhlížení
  • Občas by se mi hodila trochu větší ruka, abych na všechno dosáhl
  • Celkem citlivá spoušť, radši nemít prst nikde poblíž pokud ji nechcete stisknout

Výborný joystick, celkem rychle jsem se s ním naučil ovládat letadlo (během prvních pár hodin). Využívám ho pro War Thunder - obtížnost simulátor. Dosud nedokážu pořádně ovládat rozhlížení - zkoušel jsem myš levou rukou nebo klobouček na joysticku, ale zpozorování a udržení nepřítele v zorném poli je prozatím největší problém. Ale to asi nebude problém joysticku, jednoznačně doporučuji.

Jana

Přidáno: 31. ledna 2014

Zakoupeno v Alza.cz

Perfektní produkt na hraní her.Doporučuji

Přidáno: 7. prosince 2013

Zakoupeno v Alza.cz

• všechna plus tomuto joysticku

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ověřený zákazník Expert.cz

Přidáno: 31. října 2013

Zakoupeno v Expert.cz

Prfektní pro letecké simulátory

Ověřený zákazník CZC.cz

Přidáno: 3. října 2013

Zakoupeno v CZC.cz

• zatím bez problému

již jsem mel předchozí modely, a nebyl důvod na ně zanevřít

PajaK

Přidáno: 1. října 2012

Zakoupeno v Alza.cz

• Design, pohodlnost, vynikající kompatibilita, třetí osa pro směrovku je výborná
  • pro leváka obtížně použitelné; při pohybu páky vpřed (od sebe) se ozývá podivný zvuk; stejně tak jako při používání pozičního kloboučku (ani jedno nemá vliv na funkčnost) - nejspíše je to "kus od kusu"; ocenil bych více tlačítek; po nějaké době (+ - 1 rok při používání 2x týdně) lehké chvění ve středové poloze (lze zjistit pouze při zobrazení funkčnosti jednotlivých os, při běžném užívání si toho nejspíše nevšimnete

I přes to, že okénko "proti" obsahuje třikrát více textu, než okénko "pro", se jedná o výborný joystick, který ocení všichni příznivci leteckých simulátorů. Dle mého názoru je o něco horší (co do kvality zpracování, netýká se funkčnosti), než profesionální sady od Saitek, přesto se jedná od vysoce nadprůměrný joystick, který mohu všem doporučit.

TArcher

Přidáno: 23. září 2011

• Kvalita zpracování, ergonomie, design
  • Otočná rukojeť na ovládání směrovky se při výkrutech jen těžko udrží v neutrální pozici.

Kvalitní joystick s přesným ovládáním (až na směrovku) a spoustou programovatelných tlačítek.

Ověřený zákazník Elektro Oáza

s výrobkem naprostá spokojenost

Ověřený zákazník PPelectronic.cz

Přidáno: 24. dubna 2011

Zakoupeno v PPelectronic.cz

celkem hodně muziky za přijatelný finance

Ověřený zákazník LOSAN

Bobo

Přidáno: 15. ledna 2011

Zakoupeno v LOSAN

• Cena. Dostatek tlačítek.
  • Semtam v něm lupne.

Za tu cenu, myslím slušný ovladač.

Jiří Cabák

Přidáno: 24. března 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• Tento produkt má dokonalé ovládání.12 plně programovatelných tlačítek poskytuje velkou flexibilitu ,můžete dosáhnout dobrých herních výsledků.Má otočnou rukojeť a připojení k PC je pomocí USB.

Tento produkt všem doporučuji.

Antonín Sasín

Přidáno: 8. února 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• Joystick je dokonale přesný, velká výhoda je otočná rukojeť. (ovládání směrovky)
  • I když je chod joysticku poněkud tužší, na jeho ovládání si rychle zvyknete.
  • Joystick je tvarován pro střední až větší ruku, jinak se cítíte nepohodlně a nedržíte jej tak, jak byste měli.
  • Základna joysticku je velmi robustní a pevná, joystick je stabilní.
  • Směrový klobouček se hůře ovládá.
  • Nejde přizpůsobit velikost dlaně.

Pro průměrného hráče velmi dobrý joystick od kvalitní firmy. Za dobrou cenu dostanete hodně muziky. Dle mého názoru je to skvělá volba...

Přidáno: 2. února 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• Stabilita, počet tlačítek, citlivost, kvalita zpracování.
  • Snad jen trochu vysoká cena (cca 900-1000 Kč)

Joystick, který bude vyhovující asi pro většinu hráčů. Je schopen pokrýt mnoho ovládacích prvků, citlivost a odpor páky je vyhovující. Základna je dostatečně masivní, v zápalu hry se ale občas po stole trochu posune.