Nejnovější recenze ze sekce Joysticky

Thrustmaster HOTAS Warthog Dual Throttles 2960739

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. července 2019

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Přecházím z HOTAS Cougar na Warthog. HW vybavenost je zlepšení oproti staršímu modelu (použity kvalitní elektronické součástky). Nemusí každému sednout: SW "T.A.R.G.E.T" používaný pro nastavení je sice jednodušší, ale má limitace oproti programu "FOXY" u starší verze.
  • Pro zkušené programátory lze ale s využitím nového skriptovacího jazyku na bázi C připravit rutinu pro prakticky cokoliv.

Po mechanické stránce je v konstrukci kvůli úspoře použito více plastů. Životnost jako odlitků Cougar po 20 letech jako nové! S Warthog pákami z PA6, no uvidíme? Nemusí ale vadit každému, plynové připustě jsou dostatečně tuhé na průměrnou ruku dospělého muže. Při dlouhodobé zátěži se budete muset vyhnout dynamické zátěži (hlavně ze strany) v režimu oddělených pák. Pouze rychle posouvat bez velké tlaku ruky. Odpočinek ruky na páce v zamknutém režimu je ale naprosto bez problémů.

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 13. ledna 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

Kvalitní, do ruky dobře padnoucí joystick za rozumnou cenu. Pro letecké simulátory ideální.

Ověřený zákazník Kuma.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. prosince 2018

Zakoupeno v Kuma.cz

• Je to celokov a přesná replika skutečného ovladače A-10C, super věc.
  • Snad jen absence třetí osy pro používání směrovky, ale to by nebylo reálné. Takže za mně žádná nevýhoda.

Super produkt, nutno se sním naučit a dokoupit pedály.

Thrustmaster T.Flight Hotas One 4460168

Thrustmaster T.Flight Hotas One 4460168

Přidáno: 1. prosince 2018

• není funkční ani na výrobcem doporučených a uvedených hrách pro XBOX, XBOX si ho ani nepozná při zapnutém přepínači pro XBOX

pro XBOX naprosto nevhodný

Thrustmaster T.16000M Flight Pack 2960782

Thrustmaster T.16000M Flight Pack 2960782

Ověřený zákazník Originalky.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. září 2018

Zakoupeno v Originalky.cz

• Za málo peněz, hodně muziky

Přidáno: 22. srpna 2018

• Dostupné
  • Cena adekvátní
  • Zpracování adekvátní
  • Podpora adekvátní
  • Věžím že dlouhá životnost při denním použití (zatím vlastním čtvrt roku - létám často)
  • Nemožnost vypnout osvětlení plynové platformy bez softwaru
  • Nutnost jako první rozebrat a promazat nějakým lubrikantem bez kyselin (např. pro potravinové použití) po té naprosto skvělá plynulost v minimálních pohybech (např. udržování vrtulníku)

Perfektní volba pro každodenní použití.
Jako první je nutno rozebrat joystick a promazat. Není to nic náročného a je třeba to brát spíš jako běžnou údržbu než chybu. Zde návod: https://forums.starcitizenbase.com...

Přidáno: 22. srpna 2018

• Levné
  • Dostupné
  • Pro občasné použití OK
  • Pro Letadla naprosto OK (použití víceméně jen na zemi, v klidu)
  • Při každém posunu pedálů se musí kalibrovat
  • Celkem často blbne citlivost - musí se zkalibrovat (možná je na vině uložení na koberci)
  • Pro vrtulníky bych volil vyšší standard. (použití v nejkritičtějších okamžicích vyžaduje citlivost, která zde není nejlepší)

Pedály bych doporučil lidem, kteří tráví v leteckých simulátorech méně času nebo létají pouze letadla. Pro každodenní použití bych doporučil poohlédnout po něčem, jako je tohle https://mfg.simundza.com/products . Sám se na ně chystám, jelikož patřím mezi denní uživatele.

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 31. března 2018

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Splnil moje očekávání

Ověřený zákazník SOFTCOM.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. března 2018

Zakoupeno v SOFTCOM.cz

• Lze snadno upravit pro leváky

Ověřený zákazník PATRO.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. března 2018

Zakoupeno v PATRO.cz

• Robustní, kvalitní produkt.

• naprosto vyborne zpracovani - kvalitni materialy, design...
  • konfigurovatelna funkce tlacitek
  • dobra kompatibilita s X-Plane, ci Elite:Dangerous
  • proste brutalni mnozstvi ovladacich prvku
  • prisavky nejsou dostatecne efektivni

Thrustmaster Hotas Warthog Flight Stick 2960738

• Úžasná přesnost
  • Kovová konstrukce
  • Spoustu tlačítek - dobrá replika
  • "Stickness" - čas od času je třeba promazat

Tento joystick drží titul "nejlepší joystick na trhu". I po koupi, jako zkušený hráč simulátorů si myslím, že tento produkt pořád titul drží. Mám joystick warthog přes týden a nemám absolutně žádný problém. Cena je za kvalitu na správném místě. Den co den si na joystick zvykám, teprve po týdnu si už ani nedokážu představit, jak jsem mohl se svým starým joystickem vůbec hrát.

Ověřený zákazník Digiboss Registrovaný uživatel

Přidáno: 26. ledna 2018

Zakoupeno v Digiboss

Joystick Thrustmaster T.Flight Stick X jsem si vybral na základě zkušeností z touto značkou.Používám též joystick Thrustmaster T16000M k mé plné spokojenosti.Joystick se mi osvědčil při mém létání na simulátorech War Thunder,Wings of Prey,IL-2 a na FSX.Nejsem žádný nováček v létání na simulátorech.Létám již mnoho let,a mimo jiné létám v reálu i s akrobatickými RC modely letadel. Joystick Stick X je naprosto vyhovující jak pro začátečníky tak i pro zkušenější.Pokud se jedná o cenu tohoto joysticku,patří cenově do střední třídy,Je tudíž přijatelná i pro ty,kteří hledají kvalitní a osvědčený joystick za dobré peníze.Určitě nebudou tímto joystickem zklamáni.

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 25. ledna 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

Dobrá volba

• Hodne funkci a tlacitek
  • Kormidlo na pace
  • zvlast plynova paka
  • Po delši dobe zacne lepit guma na planove pace!pak se z toho stane mucholapka,zatim nevim jak vyresit asi budu muset gumu seskrabat :(

Pro fandu do letani..nutnost..mate na pace vse na co si vzpomenete.doporucuji.

Ověřený zákazník nakupnigalerie.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. ledna 2018

Zakoupeno v nakupnigalerie.cz

Produkt mám krátce, zatím se seznamuji.

Thrustmaster T.16000M FCS Space Sim Duo 2960815

Thrustmaster T.16000M FCS Space Sim Duo 2960815

Přidáno: 14. ledna 2018

• Svítící LED...zcela na nic
  • Zkoušel jsem asi na 4 hrách z toho se detekoval jenom u jedné, nepoužitelné. Bohužel musím zůstat u tradiční kombinace mys+klávesnice

Přidáno: 6. ledna 2018

• Kvalitní bezkontaktní senzory pro Pitch and Roll osy
  • Množství tlačítek a horní klobouček který je velmi užitečný
  • VELMI nekvalitní senzor pro osu Yaw (kontaktní "čína" potenciometr) který má jen omezenou životnost.

Vlastním už celkem tři tyto joysticky (společně s ovladačem výkonu jehož kvalita je naštěstí docela slušná), které používám pro hraní Elite Dangerous, a u všech se objevil problém s náhodnými chaotickými signály pro osu Yaw které prakticky znemožňují tuto osu používat. Nejdříve jsem si myslel že je to záležitost používání,ale po tom co u posledního se problém objevil měsíc po koupi jsem začal hledat info na netu a našel jej (google). Výrobce o této "vlastnosti" mlčí a zákazník tak problém zjistí až po čase. Osobně bych si již tento joystick nekoupil, jeho cena neodpovídá kvalitě a zveřejněné technické údaje jsou nedostatečné.

Thrustmaster T16000M FCS HOTAS TWCS Throttle 2960778

Thrustmaster T16000M FCS HOTAS TWCS Throttle 2960778

Ověřený zákazník ABCSTORE.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 31. prosince 2017

Zakoupeno v ABCSTORE.CZ

• Počet ovládacích prvků
  • přesnost, citlivost
  • malé vůle
  • nastavitelný uchop podle dominantní strany (levák/pravák)
  • podsvícení mi přijde zbytečné

Nejsem žádný profesionál. Začal jsem létat na logitechu extreme 3D PRO a musím říct, že tohle je jednoznačně posun do jiného levelu. Joystick jsem pořizoval do DCS a jsem maximálně spokojen. Létám vrtulníky i letadla.

Logitech G X56 H.O.T.A.S RGB 945-000059

Logitech G X56 H.O.T.A.S RGB 945-000059