Nejnovější recenze ze sekce Joysticky

Logitech G Saitek Pro Flight Rudder Pedals 945-000005

Logitech G Saitek Pro Flight Rudder Pedals 945-000005

Přidáno: 12. června 2013

• funguje OK

Výběr ovlivnila cena a do této doby jsem spokojen-nemám ambice hráče.

Ověřený zákazník OK Computers Ověřený zákazník

Přidáno: 22. března 2013

Zakoupeno v OK Computers

• ma hodne funkci to je jeho nejvetsi vyhoda
  • pro zacatecniky se moc nehodi je tezsi na ovladani...

Je to moc dobrý ovladač a to zelený podsvícení je bezva,ale spíš je pro ty co už mají na těchto ovladačích něco nahráno.

Přidáno: 22. března 2013

• Pro fandy MFS je to zase krok k realitě
  • Zatím nic

Virtuální létání pouze s klávesnicí se vůbec nedá porovnávat s podporou hardware tothoto typu

Přidáno: 11. března 2013

Zakoupeno v Alza.cz

• Široké možnosti nastavení, naprogramování jednotlivých ovládacích prvků. Spoustu tlačítek. Displej. Možnost regulace nebo vypnutí podsvýcení tlačítek a displeje.
  • SW pro nastavení profilú a ovladače. Ve win 7/64bit občas padá, občas se nenačte profil do hry. Po restartu je to ok. Trochu poblikává displej při ztlumeném podsvícení.

V této cenové kategorii je celkem dobrá volba.

Přidáno: 28. února 2013

Zakoupeno v K24.cz

• Cena / využití, pěkné dílenské zpracování. I s drivery na starší verze systémů pracuje pod W7 dobře.
  • Výrobce nenabízí akrualizace ovladačů pro novější OS (W7 a výše). Přiložené přísavky neplní svou funkci.

Pro letecké symulátory naprosto vyhovující využití. Pro hráče, kteří za slušné peníze chtějí mít pocit alespoň trochu realistického řízení letadla nebo vrtulníku, doporučuji.

Přidáno: 28. ledna 2013

• Dobrý uchop který jde předělat pro leváky
  • Odezva
  • Nejezdí po stole
  • Špatně dostupná tlačítka pod pákou

S joystickem jsem spokojený. Pořídil jsem ho především na Battlefield 3 a HAWX tam funguje dobře. Osvětlení pod pákou ve dne nevadí ale v noci máme doma diskotéku :)

Přidáno: 24. ledna 2013

• Funkční tlačítka
  • Docela reálný pohyb
  • Throttle control
  • Pěkný design
  • Hodí se (z mého pohledu) i na delší lety doprovními letouny, jako například Boeing 737-800
  • Tužší ovládání ze začátku používání

Skvělý joystick a velmi přijatelnou cenu. Doporučil jsem ho známému, a ten si ho doslova zamiloval. Tento produkt jsem si pořídil k leteckým simulátorům Microsoft Flight Simulator X a X-Plane. Dalo by se říct, že s tímto joystickem jsem letěl z Ostravy (Letiště Leoše Janáčka) do Tokia, poté z Tokia do Sydney, následně do Rio do Janeira, přes L.A. Do New Yourku, odtamtud do Prahy (Václav Havel) a zpátky do Ostravy. Mám nalétáno asi 900 letových hodin na simulátorech po celé republice (ať už na mém PC nebo v Praze na skutečných). Za mě určitě dobrá koupě. Funguje přesně jak jsem čeka, a překvapila mě osa na kormidlo. Vybíral jsem mezi šesti produkty a tento to vyhrál. ROZHODNĚ DOPORUČUJI!!!

Zakoupeno v K24.cz

• maximálně věrohodné obládání nejen podvozku :-)

Zakoupeno v K24.cz

• výborný pro ovládání autopilota

• skvělý

Přidáno: 2. ledna 2013

• zpracování
  • funkčnost
  • programovatelná tlačítka
  • za nějakou dobu dlouhého letu bude bolet ruka(vyřeší nějaká podpěrka)

za ty peníze super ovladač na letecké simulátory ideální

Ověřený zákazník OK Computers Ověřený zákazník

• CENA
  • THROTTLE PÁKA
  • TLAČÍTKA
  • DLOUHÝ KABEL

Je velice vhodný především pro Microsoft flight simulator x, ale můžete hrát i něco jiného. Můžete hrát jenom tím joystickem vlevo. Dále ja také vhodný na všechny vlakové simulátory.Tenhle joystick je naprosto bezkonkureční v poměru CENA-KVALITA-MOŽNOSTI-DESIGN opravdu lidi pojděte do toho ten joystick za to stojí. Joystick stojí všude zhruba stejně 600 Kč¨, dokonce i překvapivě Alza v tomhle případě není zas tak drahá. HODNĚ LIDÍ SE PTÁ JESTLI JOYSTICKEM LZE OTÁČET 360 STUPNŮ ANO LZE, pokud chcete víc recenze hoďte do youtube SPEED LINK Black Widow a vyjedou vám fakt povedná videa ( Já našel jenom v Aj nebo Nj) ALe třeba naleznete i v českém jazyce. V krabičce také naleznete instalační disk a myslím, že i manuál, NEVÁHEJTE TY PRACHY ZA TO STOJEJ.

Thrustmaster T Flight Stick X 2960694

Thrustmaster T Flight Stick X 2960694

Přidáno: 21. listopadu 2012

x

Přidáno: 1. října 2012

Zakoupeno v Alza.cz

• Design, pohodlnost, vynikající kompatibilita, třetí osa pro směrovku je výborná
  • pro leváka obtížně použitelné; při pohybu páky vpřed (od sebe) se ozývá podivný zvuk; stejně tak jako při používání pozičního kloboučku (ani jedno nemá vliv na funkčnost) - nejspíše je to "kus od kusu"; ocenil bych více tlačítek; po nějaké době (+ - 1 rok při používání 2x týdně) lehké chvění ve středové poloze (lze zjistit pouze při zobrazení funkčnosti jednotlivých os, při běžném užívání si toho nejspíše nevšimnete

I přes to, že okénko "proti" obsahuje třikrát více textu, než okénko "pro", se jedná o výborný joystick, který ocení všichni příznivci leteckých simulátorů. Dle mého názoru je o něco horší (co do kvality zpracování, netýká se funkčnosti), než profesionální sady od Saitek, přesto se jedná od vysoce nadprůměrný joystick, který mohu všem doporučit.

Přidáno: 30. června 2012

• Opravdu kvalitní konstrukce a materiály, velmi realistické
  • Perfektní ergonomické držení, jsem levák a joystick se mi i tak drží skvěle v pravé ruce, pro kterou je vytvarován
  • LED diody s nastavitelnými barvami
  • Programovací soft, umožní ovládání prakticky pro jakoukoliv hru
  • Sice je tam defaultně 6 profilů, jdou ale vytvořit další, tudíž limit není ani zdaleka kolem 800 tlačítek, takže u her tato věc dokáže prakticky plnohodnotně nahradit klávesnici, pokud si s tím softem trochu pohrajete
  • Používám asi rok a půl a bez problémů
  • Naprosto spokojen u FSX, X2: The Threat, X3: Reunion, IL-2 Sturmovik, Battlefield 1942, Vietnam, 2, 2142; Garry's Mod (WAC aircraft), Arma a dalších, nejen titulů ohledně létání- dá se použít i jako volant :D
  • Nevím, jestli mi toto dělal už od začátku ale při používání rotační osy to vydává takové lupací zvuky, což mě přivádí k dokoupení pedálů, pro které je zde navíc pojistka proti pohybu po rotační ose
  • U FSX mě nenapadá žádné použití pro FIRE tlačítko...

Pro každodenní nadšence do simulátorů a realistického létání bych tento přístroj mohl jenom doporučit. Dá se to uplatnit opravdu do každé hry, protože přes ten programovací soft si můžete tlačítka přeměnit na libovolné klávesy/makra, nebo změnit libovolné osy na libovolné osy myši pro hry, které joystick nepodporují, ale podporují myš pro létání. Ten display se hlavně používá pro FSX, kde se uplatní spíše pro IVAO, protože v single playeru se rádia nastavují převážně automaticky přes ATC menu. Existují na něj ale profily také pro X-Plane nebo X3: Terran Conflict, možná i Albion Prelude (pokud umíte programovat, tuším v C++ a podobných, můžete si vytvořit i vlastní. Při jiných hrách ukazuje ''pouze'' čas (i světový, 3 libovolné pásma), datum, stopky, název vybraného profilu a libovolný název naprogramované klávesy pro případ zapomenutí, co která klávesa dělá. Ten se sice občas zasekává (což je možná mým, slabým systémem), to je ale opravdu drobná chybka

Přidáno: 14. května 2012

• dobře padne do ruky
  • instalace
  • příjemně tuhé ovládání
  • až příliš tuhé ovládání okolo středové osy - tj. je problém s přesným mířením - nicméně s trochou cviku to jde
  • poněkud "bakelitová" tlačítka

Za cenu, za kterou se tento joystick prodává se jedná o dostačující produkt. Pro občasné hraní dobré, jinak bych volil něco kvalitnějšího.

Přidáno: 7. května 2012

• Dostatek tlačítek
  • Skvělé pro simulátory létání např. Hawx 1,2
  • Dobře uchopytelný
  • Neklouže po stole
  • Na začátku jak jsem je koupil,tak se skoro nedal ovládat ale za 2 až 3 dny se to spraví.

Není co říci :) Prostě Joystick

Přidáno: 17. dubna 2012

• Robustí, dobře padne do ruky
  • Tužší chod, malá citlivost kole středové polohy

Za ty prachy super

Přidáno: 14. ledna 2012

• ovládání
  • usb
  • funkce
  • disaing
  • vybrace

za tu cenu velmi doporučuji

Zobrazuji 141 - 160 ze 175 recenzí 1...5 6 7 [ 8 ] 9